Holivudo Šlovės take atidengta žvaigždė Shania Twain – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“. Birželio 2-oji šou pasaulyje:

1941 – JAV gimė Charles Robert „Charlie“ Watts (Čarlis Votsas) – tai Anglijos būgnininkas, geriausiai žinomas kaip roko grupės „The Rolling Stones“ narys. Šiame kolektyve jis groja nuo 1963-ųjų sausio. Taip pat jis yra vienos džiazo grupės lyderis, įrašų prodiuseris.

1959 – gimė grupės „Bangles“ narė Michael Steel (Mišel Styl). Vien merginų grupė iš pradžių susikūrė Los Andžele pavadinimu „The Colours“. Tik vėliau keturios merginos persivadino į „The Bangles“ ir išleido savo pirmą 5 dainų albumą, po to grupę paliko viena narė, Zilinskas, ir ją pakeitė Steel. 1983-aisiais grupė pasirašė kontraktą su įrašų kompanija CBS, kuri prodiusavo jų albumą „All Over The Place“ (1984-ieji metai), bet pirmasis tikrai didelis jų hitas pasiekė lentynas daininko Prince dėka, sukūrusio kompozicijas albumui „Manic Monday“. Neilgai trukus, 1986-aisiais, „The Bangles“ sudainavo klasikinę dainą „Walk Like An Egyptian“, vėliau, 1988-aisiais, atliko Paul Simon’o dainų „Hazy Shade Of Winter“ ir „In Your Room“ koverius. Daina „Eternal Flame“ iš 1988-ųjų albumo „Everything“ parodė naują grupės stilių ir tapo hitu numeris vienas Didžiojoje Britanijoje bei JAV. Po šios sėkmės, deja, grupė iširo.

Shania Twain1978 – išleistas Bruce Springsteen (Briuso Springstino) albumas „Darkness On The Edge of Town“.

1987 – mirė Ispanijos gitaristas Andres Segovia (Andresas Segovija).

1989 – „The Rolling Stones“ bosistas Bill Wyman (Bilas Vaimanas) susituokė su Mandy Smith (Mendi Smit) – 19 metų modeliu.

2011 – JAV popmuzikos žvaigždė Pink su savo vyru Carey Hart (Keriu Hartu) susilaukė dukrelės Willow Sage Hart (Vilou Seidž Hart) ir pirmąsyk tapo mama.

2011 – kanadietė kantri muzikos atlikėja Shania Twain (Šanaja Tvein) buvo pagerbta Los Andžele – Holivudo Šlovės alėjoje atidengta jos žvaigždė.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)