„FM99“ kultūra – dainų kūrėjas ir atlikėjas, režisierius, aktorius Vidas Bareikis kviečia į koncertą Alytaus miesto teatre!

Dainų kūrėjas, atlikėjas, režisierius, aktorius Vidas Bareikis skelbia savo rekordinį „Auksinį“ turą per Lietuvą ir kovo 29 dieną atvyksta į Alytų!

„Jaukiai jaučiuosi visuose amplua ir stengiuosi ten save realizuoti 110%: ar tai pedagoginis darbas, ar su studentais, ar šeimos pareigos, ar muzika, ar teatras… O profesine prasme – perpus yra muzikos ir teatro. Dabar negaliu niekuo skųstis, nes užsiimu tuo, kas man patinka, turiu klausytojų ratą, turiu sekėjų ratą, kurie palaiko. Jaučiuosi džiugiai. O, kad tam reikėjo laiko, tai irgi faktas. Šį kartą atvažiuoju į Alytų vienas, tai mano solinė programa, „Auksinis turas“, begalė improvizacijų, keli nauji kūriniai, hitų taip pat galima tikėtis… Šis turas buvo mano intensija – apvažiuoti Lietuvą ir tam tikra prasme pabaigti šį etapą. Gegužės mėnesį bus paskutinis šio turo koncertas, po jo užsidarysiu įrašams ir greičiausiai judėsiu link rudenį pristatomo naujo albumo“.

VB_web_Alytus-400x564

Net 21 koncertą skirtinguose Lietuvos miestuose planuojantis atlikėjas žada išskirtinę programą, kurioje skambės jo populiariausios dainos: „Babkės“, „Trys Kanados“, „Žmogus orkestras“ ir gausybė kitų. Neatsitiktinai „žmogumi-orkestru“ pramintas atlikėjas turo koncertuose pasirodys vienas, akompanuodamas sau fortepijonu bei gitara. Artimu bendravimu su publika garsėjantis V. Bareikis pažada, jog kiekvienas „Auksinio“ turo lankytojas gali tikėtis ne tik gero koncerto, bet ir atlikėjo albumų, autografo ar asmenukės su juo.

Komentarai

komentarai(-ų)