FM99 Kultūra – į Alytaus teatro sceną atkeliauja spektaklis „Kontrabosas“!

Alytaus miesto teatrui po ilgos pandeminės pauzės atvėrus duris, kiekvieną kartą prieš spektaklį jaučiamas lengvas virpuliukas, šventiškas šurmulys, juk pagaliau vėl galime džiaugtis teatru!

Šį kartą kviečiame pamatyti legendinio Valentino Masalskio režisuotą mono spektaklį „Kontrabosas“! Apie jį FM99 eteryje kalbėjome su aktoriumi Donatu Želviu!

Aktorius D. Želvys

Vieno veiksmo pjesė „Kontrabosas“ – tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien mokosi tą pačią pamoką kaip ir P. Süskind dramos herojus – pervertinus savo galimybes, lieka protestuoti prieš tavo talento nepastebėjusi pasaulį ir jo nekęsti. Arba galų gale suvokti, kad esi tik vienas didelio orkestro instrumentas, greičiausiai net ne kontrabosas, o barškutis.

„Kontrabosas“ Alytaus miesto teatre gegužės 14d. 18val.

Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis „Kontrabosas“ – tai tragikomiškas savimi, muzika ir pasauliu nusivylusio kontrabosisto monologas. Jame žiūrovui atskleidžiama mažo žmogaus drama: kaip susitaikyti su tuo, kad niekada neatliksi solo partijos, kad niekada nestovėsi pirmoje eilėje, kad savo paties gyvenime esi tik antraeilis veikėjas.

„Kontrabosas“ Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje gegužės 14 d. 18 val.!

Komentarai

komentarai(-ų)