Geriausiojo vairuotojo paieškos prasideda Druskininkuose

Š eštadienį, rugsėjo 14-ąją, prasideda tradicinis konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2013“, kuris jau dvyliktą rudenį paeiliui kviečia vairuotojus atnaujinti teorines žinias bei pasitikrinti praktinius įgūdžius ir kurį kartu su „Toyota“, Susisiekimo ministerija, šalies automobilių kelių direkcija ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ rengia šalies žurnalistų autoklubas.

Renginys pirmą kartą startuoja Druskininkuose. Rugsėjo 14 dieną, 12 valandą, šio miesto T.Kosciuškos gatvėje organizatoriai laukia visų norinčiųjų dalyvauti bei žiūrovų, kuriems žadamas intriguojantis „Proto mūšis“ automobiline tema.

Stengdamiesi nenuvilti konkurso dalyvių, jo rengėjai kasmet pažeria ne tik įdomių naujovių, bet ir kartu su renginio partneriais paruošia neprastą smegenų mankštos bei praktinio vairavimo pratimų paketą, kurį lukštenti yra ir naudinga, ir nenuobodu.

Jei anksčiau norintiems dalyvauti konkurse buvo būtinas minimum trejų metų vairavimo stažas, tai šiemet bandyti jame jėgas gali net išvakarėse baigęs vairavimo mokyklą ir gavęs vairuotojo pažymėjimą. Taip siekiama ugdyti jaunų vairuotojų patirtį, praturtinant ją naujais praktiniais įgūdžiais, nes avarijų suvestinėse didžioji itin skaudžių eismo įvykių dalis gula būtent ant pradedančiųjų vairuotojų pečių, kurių stažas vidutiniškai siekia dvejus-penkerius metus.

Konkurso praktinės užduotys, savotiškas protų mūšis vyks miestų centruose iškilsiančiose specialiose palapinėse, kurios turėtų tapti tos dienos ne tik konkursantų traukos centru.

Š iais metais atrankos etapų bus net penki. Pirmasis jų vyks rugsėjo 14 d. 12 valandą Druskininkuose, specialiai konkursui skirtoje erdvėje priešais „Reginos“ viešbutį (T. Kostiuškos g.3)

 

Antrasis etapas – rugsėjo 15 d. 12.00 val. Alytuje, aikštėje prie Savivaldybės
Trečiasis – rugsėjo 21 d. 12.00 val. Tauragėje, Pilies aikštėje
Ketvirtasis – rugsėjo 22 d. 12.00 val. Klaipėdoje šalia prekybos centro „Studlendas“
Penktasis – rugsėjo 28 d. 12.00 val. Radviliškyje, traukinių stotyje prie paminklinio garvežio

 

Renginio superfinalas, kuriame paaiškės konkurso nugalėtojas ir prizininkai, rugsėjo 29 d., sekmadienį, 12.00 val bus surengtas Jonavoje, Sąjūdžio aikštėje. Geriausio vairuotojo rinkimų finale dalyvaus po penkis atrankiniuose etapuose geriausiai pasirodžiusius pretendentus į šį garbingą titulą ir po vieną geriausių rezultatų pasiekusią moterį iš kiekvieno etapo, jei daugiau dailiosios lyties atstovių nepaklius į geriausiųjų penketukus.

Kautis renginio finale – jau savaime nemaža garbė, tačiau pasivaržyti dėl čempiono laurų verta ir dėl labai pragmatiškos priežasties. Konkurso nugalėtojų ir prizininkų laukia ne tik įspūdingi prizai – Susisiekimo ministro ir Lietuvos žurnalistų autoklubo taurės, bet ir tokios praktiškos bei egzotiškos dovanos kaip kelionė į Š½enevos automobilių saloną, duris atversiantį 2014 m. kovą, savaitgalis su naujausiu „Toyota“ automobiliu ir kitos.

——–

Kalbėk

 

Komentarai

komentarai(-ų)