In memoriam – Virginija Mačiulienė (1958-2016)

… o sau į kelią neėmiau aš nieko.
                     Viskas Jums, brangieji mano, lieka:
Žemė, kvepianti medum ir gėlėmis,
                     Ir dangus, nusėtas žvaigždėmis…
                                           (Justinas Marcinkevičius)

Žmogaus gyvenimas kaip žvakė… jai užgesus, lieka tik prisiminimas…. Anapili iškeliavo Virginija Mačiulienė, Alytaus rajono savivaldybės Kultūros ir viešųjų ryšių vadovė. Liko daug liūdinčių ir mylinčių širdžių ir šviesus Virginijos atminimas.

VMaciuliene

In memoriam – Virginija Mačiulienė (1958-2016)

Virginija Mačiulienė gimė 1958 m. liepos 11 d. Šiais metais būtų minėjusi 58-ąjį gimtadienį, tačiau negailestinga liga nutraukė jos planus, siekius ir troškimus. Virginija užaugo trijų vaikų šeimoje, buvo jauniausia. Jos vaikystė ir jaunystė prabėgo Alytaus mieste. Sėkmingai baigusi2-ąją Alytaus vidurinę mokyklą, 1976 m.įstojo į dabartinį Vilniaus universitetą, Istorijos fakultetą, kur įgijo bibliografijos ir bibliotekininkystės specialybę. 1976–1977 m. dirbo valstybinio banko Alytaus skyriaus ekspeditore. Nuo 1977 m. pradėjo dirbti Alytaus centrinėje bibliotekoje, 1983 m. paskirta direktoriaus pavaduotoja. Darbas sekėsi puikiai. Ir 1992 m. Virginija jau vadovavo Alytaus centrinei bibliotekai – tapo jos direktore.

Virginija mylėjo gyvenimą, mokėjo uždegti ir suburti žmones. Daug dirbo, kad kitų gyvenimas būtų gražesnis ir prasmingesnis. Visada buvo padedanti, nuoširdi, suprantanti, užjaučianti, draugiška, šilta, elegantiška, besišypsanti, mylinti ir mylima – tokia Virginija Mačiulienė išliks kolegų ir artimųjų atmintyje.

Atsisveikinti galima balandžio 2 d., šeštadienį, nuo 15 val. „Skausmo užuovėjos“ 1-oje salėje. Mišios  bus aukojamos balandžio 3 d., sekmadienį 9 val. Angelų Sargų bažnyčioje. Laidotuvės vyks balandžio 3 d., sekmadienį, 13 val. Virginija Mačiulienė bus palaidota Pirmojo Alytaus kapinėse (Klevų g.).

Komentarai

komentarai(-ų)