Kęstutis Daukšys: „Dabar tai mano skolos atidavimas savo gimtam miestui“

Politinė reklama

 Alytuje atidarytas pirmasis rinkimų štabas.  Jį atidarydamas Darbo partijos kandidatas į Seimą Alytaus apygardoje Kęstutis Daukšys sakė,  jog šie rinkimai yra labai svarbūs . „Aš džiaugiuosi, kad mūsų partija galvoja apie mažai uždirbnčius žmones, minimalaus atlyginimo kėlimas, neapmokestinamo minimumo prilyginimas minimaliai mėnesio algai būtinas mažai uždirbantiems žmonėms.“, – kalbėjo politikas.

K. Daukšys su tėvais

K. Daukšys su tėvais

Kęstutis Daukšys neslepia, kad siekdamas laimėjimo vienmandatėje Alytaus rinkimų apygardoje, įgytų didesnės jėgos „Į rinkimus einu su nuostata, kad tai mano skolos atidavimas gimtam miestui.  Aš esu pakankamai patyręs ir turiu pakankamai energijos tai padaryti. Žinau ir  kaip tai padaryti. Alytui Seimo nario pagalbos reikia – nuo ūkio reikalų asfaltuojant gatves iki švietimo sistemos pertvarkos“.

Štabo atidaryme dalyvavęs partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis sakė manantis, jog „Kęstutis Daukšys vienas stipriausių Darbo partijos kandidatų Lietuvoje, turintis reikalingų kompetencijų“.

kerpama simbolinė Štabo atidarymo juostelė. Iš kairės: K. Daukšys, V. Gedvilas, K. Ąžuolas, V.Mazuronis

kerpama simbolinė Štabo atidarymo juostelė. Iš kairės: K. Daukšys, V. Gedvilas, K. Ąžuolas, V.Mazuronis

Seimo pirmininkės pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas teigė, jog „Kęstutis (red.  Daukšys)  turi partijos palaikymą, yra aktyvus, energingas, jis turi įtakos ir galimybių. Jeigu jis būtų išrinktas vienmandatėje rinkimų apygardoje, tai jam padėtų padaryti daug darbų Alytui“.

Kęstučio Daukšio rinkimų štabo atidaryme dalyvavo partijos bičiuliai, šeimos nariai kiti alytiškiai. Štabas įsikūrė Alytuje Vilniaus gatvėje.

K. Daukšys Seime dirba tris kadencijas.

Politinė reklama bus apmokėta iš kandidato rinkimų sąskaitos

Svečių linkėjimai

Svečių linkėjimai

Komentarai

komentarai(-ų)