Lietuvoje – analogų neturinti radijo laida, kurioje skambės lietuvių kuriama muzika ir pasieks visus regionus

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ organizuojanti asociacija imasi iniciatyvos suvienydama regionines radijo stotis ir pristatydama radijo laidą „M.A.M.A. TOP 40“. Ši laida bus skirta apžvelgti klausomiausius kūrinius pasiklausymo platformoje „Spotify“, kas savaitę atnaujins ir pristatys populiariausių dainų 40 – uką bei tai, ką Lietuvos kūrėjai išleido per pastarąją savaitę.

„Ši laida, tai gera praktika, kuri, tikiu, paskatins ir tam tikrą muzikos kokybės augimą. Labai džiaugiamės, kad ši laida prisidės ir prie pačių radijo stočių operatyvumo, naujienos greitai pasieks klausytojus vienu metu“

Dar šių metų pradžioje asociacijai kilusi idėja sukurti „Spotify“ platformoje Lietuvos muzikos grojaraštį greitai sulaukė sėkmės tiek tarp klausytojų, tiek ir pačių kūrėjų. Šiandien sumanytojai džiaugiasi iniciatyvos sėkme ir greita plėtra.

„Šiandien galime pasidžiaugti, kad šalyje turime pirmąjį grojaraštį, kuris sudaromas atsižvelgiant tik į perklausų kiekį ir išleidžiamas savaitės naujienas. Jokie kiti kriterijai čia nėra taikomi, o tai reiškia, kad 100 procentų atspindi klausytojų nuomonę ir  taikliai apibrėžia tai, kas populiaru mūsų šalyje. Džiaugiamės, kad kokybiška laida pasieks visus šalies regionus ir radijo eteryje per savaitę pasipildys 24 valandomis Lietuvos kūrėjų muzikos“, – džiaugiasi iniciatyvos sumanytojai.

Naujoji radijo laida skamba vienuolikoje radijo stočių. Radijo stotis „Radiocentras“ kiekvieną šeštadienį 9 val. pristatys autorinę savo laidą su populiariausiais „M.A.M.A. TOP 40“ grojaraščio kūriniais, o dešimt regioninių radijo stočių transliuos bendrą laidą, parengtą asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ iniciatyva.

Pasak regioninių radijo stočių asociacijos pirmininko Liudo Ramanausko, ši iniciatyva yra sveikintina ir padedanti regionuose pasiekti šviežiausias muzikines naujienas.

„Ši laida, tai gera praktika, kuri, tikiu, paskatins ir tam tikrą muzikos kokybės augimą. Labai džiaugiamės, kad ši laida prisidės ir prie pačių radijo stočių operatyvumo, naujienos greitai pasieks klausytojus vienu metu. Be to, tai padės naikinti atotrūkį tarp nacionalinių ir regioninių radijo stočių, nes ir regionuose klausytojai premjeras išgirs vienu metu“, – teigia radijo stotis atstovaujantis L. Ramanauskas.

Ši radijo laida skambės penktadieniais 19 val. „FM99“; šeštadieniais 17 val. „Radijas Tau“; sekmadieniais 15:10 val. ir trečiadieniais 17:10 val. „Pulsas“; penktadieniais 18 val., šeštadieniais 7 val. ir sekmadieniais 15 val. „Tauragės radijas“; penktadieniais 19 val. ir šeštadieniais 18 val. „RS2“; šeštadieniais 17 val. ir sekmadieniais 13 val. „Kapsai“; sekmadieniais 14 val. „Saulės radijas“; šeštadieniais 17 val. ir sekmadieniais 13 val. „Mažeikiai FM“; šeštadieniais 18 val., sekmadieniais 18 val. bei pirmadieniais 18 val. „Utenos radijas“ ir šeštadieniais 12 val. bei pirmadieniais 12 val. „XXL radijas“ stočių eteriuose.

Naująją „M.A.M.A. TOP 40“ radijo laidą patikėta vesti žinomam šalies muzikos prodiuseriui Gyčiui Valickui – Echoes, kuris ne tik profesionaliai pristatys populiariausius kūrinius bei savaitės naujienas, bet ir pakalbins kūrinius pristatančius atlikėjus. Klausytojai turės progą išgirsti profesionalius pokalbius apie muzikos kūrybą ir atlikėjų mintis.

„Kiekviena savaitę įrašų studijoje bent keletą valandų skiriu naujos muzikos paieškoms, tad populiarių grojaraščių perklausos man nėra naujiena. Visgi didžiulė naujiena yra radijo laidos vedimas. Tokį naują gyvenimo nuotykį pasitinku su didžiuliu džiaugsmu, kalbėti apie muziką mėgstu visur ir visada, o dabar turėsiu galimybę tuo dalintis su kitais muzikos mylėtojais“, – teigia naujosios radijo laidos veėjas.

Komentarai

komentarai(-ų)