„Mes Kitokie“ – atlikėjas Kazimieras Likša: „Grojimas po atviru dangumi yra magiškas“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Liksa

Kazimieras Likša

Ketvirtadienį laidoje Brigita ir Laura bendravo su muzikantu Kazimieru Likša. Atlikėjas groti gitara pradėjo prieš vienuolika metų, o vėliau per internetinius muzikantų forumus ir pažįstamus subūrė grupę „Karma“. Kodėl toks pavadinimas? „Tai pavadinimas, kuris atspindi ne tik mano požiūrį ar kūrybinį aspektą,  bet ir filosofiją“ – sako Kazimieras.

Pokalbio metu pašnekovas teigia, jog nereikia laukti palaikymo iš kitų. Pasak jo, niekas nžino, ką tu iš tiesų sugebi. Paklausus nuomonės apie Lietuvą „Eurovizijoje“ atstovausiančią grupę „Fusedmarc“, nuoširdaus atlikėjo manymu, šis pasirinkimas yra sveikintinas. „Puiki dainininkė, puiki grupė, kuri egzistuoja Lietuvoje jau seniai, todėl tai puikus metas jiems išlįsti į viešumą.“

Šiais metais atlikėjas koncertuoja įvairiuose Lietuvos miestuose ir pristato savo naujai išleistą solinį albumą Per pusę. Kokia žinutė jame siunčiama klausytojams? K. Likša sako: „Tik atiduodami mes galime kažką gauti, todėl aš dalinu save per pusę ir atiduodu ją kažkam kitam.“ Kur mieliau koncertuoja pašnekovas, lauke ar salėje, bei koks yra jo svajonių koncertas klausykitės pokalbyje! 

Per puse

Šeštadienį Kazimieras Likša atvyksta į Alytų!

Komentarai

komentarai(-ų)