“Raguvilės” vadovas: “Jeigu būtų kalbėję, o ne pasidarę reklaminį triuką iš tos nelaimės, būtų išspręsta” Savivaldybė teigia ėmusis visų priemonių dėl snygio

Miesto gatves valandžios įmonės “Raguvilė” vadovas Virginijus Brazauskas sako, kad išties nei įmonė, nei miesto savivaldybė nebuvo pasiruošusi tokiam sniego kiekiui nei kur jį išvežti. Sniego, anot jo, iškrito 50 cm į kvadratinį metrą, o tai sudaro 4,5 kubinio metro per 9 metrų pločio gatvę, tačiau kur jį dėti vietos nėra.

Iš visų savivaldybės vadovų neatsirado galinčių komentuoti situaciją, nei vicemeras Povilas Labukas nei meras Nerijus Cesiulis kalbėti nepanoro.

Tuo metu Alytaus m. savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vadovė Palmira Raškauskienė sako, kad sniego išvežimo vietos nurodytos dar gruodžio pradžioje, tad rangovas tai puikiai žino. 

Virginijaus Brazausko ir Palmiros Raškauskienės komentarai

Anot jos, vyksta nuolatiniai patikrinimai, įmonei skirtos baudos, tačiau joks raštas dėl sutarties nutraukimo neišsiųstas. 

Virginijus Brazauskas pasigenda bendradarbiavimo iš miesto vadovų: “Jeigu būtų meras ūkiškas kaip a.a. Krasnickas, tai tikrai būtume atradę sprendimų.”

“Poną merą trukdžiau ir sekmadienį, bet jis sako aš kaime,” – stebisi V.Brazauskas.

Alytaus miesto savivaldybė trečiadienį paskelbė, kad svarsto nutraukti sutartį su prastai miesto kelius valančia įmone „Raguvilė“ – šiai bendrovei jau skirta beveik 7 tūkst. eurų bauda. „Šiuo metu svarstoma apie sutarties nutraukimą, kadangi keliai valomi prastai“, – BNS trečiadienį sakė miesto mero atstovė spaudai Agnė Čeplinskienė.

Alytaus gatves prižiūrinti įmonė „Raguvilė“ ketina skųsti miesto savivaldybės dėl prasto kelių valymo skirtas baudas

Komentarai

komentarai(-ų)