1988-aisiais Michael Jackson pradėjo savo pirmą turą Didžiojoje Britanijoje – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“. Liepos 14-oji šou pasaulyje:

1948 – gimė „Sony Music“ prezidentas, buvęs Mariah Carey (Marajos Keri) vyras Tommy Matola (Tomis Matola).

1987 – dainininkas Prince (Princas) išleido dainą „U Got The Look“. Prince‘as laikomas be galo produktyviu atlikėju – jis yra pristatęs keletą šimtų kūrinių tiek savo paties vardu, tiek su kitais atlikėjais. Laimėjo septynis „Grammy“ apdovanojimus bei „Oskarus“, o 2004-aisiais įtrauktas į Rokenrolo šlovės muziejų. Tais pačiais metais „ARC Rock on the Net“ išrinko jį geriausiu pop muzikos atlikėju vyru per pastaruosius 25 metus, o žurnalas „Rolling Stone“ skyrė 28-ąją poziciją geriausių visų laikų atlikėjų rinkimuose. Nors pradžioje Prince‘o muzikos šaknys skendėjo R&B, soul ir funk muzikoje, vėliau atlikėjas praplėtė savo garsų paletę ir įtraukė tokius stilius kaip pop, rokas, džiazas, „New Wave“, psichodelika bei hip-hop‘as. Tarp pirminių jo įkvėpėjų yra Sly Stone, Miles Davis, Jimi Hendrix, Joni Mitchell, James Brown, Parliament-Funkadelic bei Carlos Santana.

Michael Jackson1988 – Michael Jackson (Maiklas Džeksonas) Vemblio stadione Londone pradėjo savo pirmą turą Didžiojoje Britanijoje. 1988-ųjų sausį M. Jackson‘as išleido savo autobiografinę knygą „Moonwalk“. Kovą albumas „Bad“ buvo pripažintas penktą kartą platininiu. Birželį ir šis, ir kur kas senesnis diskas „Off The Wall“ pasiekė šešiskart platininių ribą. 1989-ųjų vasarį „Pop karalius“ atsiėmė platininius apdovanojimus už singlus „Billie Jean“, „Beat It“, „Don‘t Stop Till You Get Enough“, „Rock With You“ bei auksinius už „Off The Wall“ ir „She‘s Out Of My Life“. Gruodį platininiu tapo ir singlas „Thriller“. 1990-ųjų vasarį M. Jackson‘as gavo “Grammy” už geriausią trumpametražį vaizdo klipą „Leave Me Alone“. Iš viso Amerikoje buvo parduoti daugiau nei 58 milijonai legalių M. Jackson‘o įrašų. 2009 m. birželio 25 d. naktį dainininkas mirė nuo širdies smūgio.

1992 – aktorė Olivia Newton-John (Njuton-Džon) paskelbė, kad serga krūties vėžiu. Jos atstovas spaudai teigė, kad gydytojai tikisi, jog aktorė visiškai išgis.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)