„Stop“ ženklą pareigūnai iš blokpostų perkels prie Vyriausybės: patikėsime tik ministro įsakymu

Trečiadienį 12 val. profesinėms sąjungoms priklausantys pareigūnai Vilniuje, prie Vyriausybės pastato valdžios atstovams primins, kad pareigūnams skiepai žadami jau senokai, tačiau kiekvieną mėnesį vis nukeliami, nes atsiranda naujų prioritetinių grupių.  Pareigūnų atstovai sako, kad nors VRM šiandien ir pažadėjo, jog skiepai tikrai bus, jie patikės tik pamatę sveikatos apsaugos ministro įsakymą, kuriame bus aiškiai nurodyta, kada pradedami skiepyti pareigūnai.

Loreta Soščekienė

„Šiandien dalis pareigūnų skiepus gauna tik jeigu lieka savivaldybėse ir merai priima  sprendimą paskiepyti. Dėkui jiems. Tačiau tokioje situacijoje vis tiek jaučiamės, kaip gaudami likučius nuo pietų stalo. Manome, kad valstybė galėjo nesunkiai rasti kelis tūkstančius vakcinų, reikalingų kontaktinį darbą kasdien dirbantiems pareigūnams. Šiandien mus užtikrino, kad būsime skiepijami. Tačiau tuo tikėti kasdien vis sunkiau. Todėl neatšaukiame rytojaus akcijos. Kol kas nematėme A. Dulkio įsakymo pradėti skiepyti pareigūnus“,- tvirtina Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė Loreta Soščekienė.

LTPF Vyriausybę, Vidaus reikalų ir Teisingumo ministerijas dėl pareigūnų skiepijimo prašymais atakuoja jau kelintą savaitę. Taip elgtis verčia nuolat koreguojami prioritetiniai sąrašai, kuriuose pareigūnai stumiami vis žemiau. Imtis aktyvių priemonių ir eiti prie Vyriausybės pareigūnus paskatino praėjusios savaitės sveikatos apsaugos ministro sprendimas atmesti  VRM prašymą paskiepyti 7,9 tūkst. kontaktinį darbą dirbančių pareigūnų.

Komentarai

komentarai(-ų)