Varėnos policijos komisaro brolis įtariamas sumušęs ir į mišką nuvežęs vyrą (atnaujinta)

Policija sulaikė neblaivius asmenis, įtariamus Varėnos rajone netoli Pirčiupių kaimo sumušusius ir į mišką nuvežusius vyrą. Vienas iš įtariamųjų – Varėnos policijos Veiklos skyriaus viršininko Sauliaus Dabravolsko brolis.

„Vienas iš asmenų, padaręs nusikalstamą veiką, yra Varėnos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininko, kuris dabar laikinai eina viršininko pareigas, brolis. Todėl buvo kreiptasi, kad tą ikiteisminį tyrimą perimtų Alytus, kad viskas būtų objektyviai ištirta“, – antradienį žurnalistams Alytuje sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas Alvydas Jurgelevičius.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas Alvydas Jurgelevičius

Policijos departamento duomenimis, policija sulaukė 1980 metais gimusio vyro pranešimo, kad pirmadienį, apie 17.30 val., šalia jo automobilio sustojo „Audi 80“, iš kurio išlipo du iš matymo pažįstami jaunuoliai. Sumušę vyrą, jie jį įkišo į automobilio bagažinę ir apie valandą vežiojo.

Dargužių kaime, prie Merkio upės, minėti jaunuoliai vėl vyrą mušė, o vėliau nuvežę į mišką, esantį netoli Dargužių kaimo, paleido.

Alytaus policijos duomenimis, nusikaltimo priežastis – ankstesni konfliktai tarp vieno iš įtariamųjų ir nukentėjusiojo.

Apie įvykį Bendrajam pagalbos centrui pranešė pašalinis asmuo, į kurį kreipėsi nukentėjusysis, prašydamas iškviesti policiją. Suteikus medicinos pagalbą, vyras dėl bendro kūno sumušimo gydomas ambulatoriškai.

Policija sulaikė du neblaivius įtariamuosius – 1983 metais gimusiam vyrui nustatytas 2,56 promilės girtumas, o 1984 metais gimusiam vyrui – 1,86 promilės girtumas. Jie uždaryti į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės apribojimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Tikėtina, kad bus pradėtas ir ikiteisminis tyrimas dėl automobilio vairavimo esant neblaiviam.

Alytaus policijos duomenimis, nusikaltimo priežastis – ankstesni konfliktai tarp vieno iš įtariamųjų ir nukentėjusiojo.

Pasak A.Jurgelevičiaus, abu įtariamieji tebėra sulaikyti, atliekami procesiniai veiksmai. Trečiadienį ruošiamasi spręsti dėl kardomosios priemonės jiems skyrimo.

Vienas iš įtariamųjų anksčiau yra teistas už smurtavimą, o kitas kitas įtariamasis, Varėnos policijos pareigūno brolis, baustas už pasipriešinimą policijos pareigūnui ir vairavimą neblaiviam.

Alytaus policijos vadovo žiniomis, S.Dabravolskas su savo broliu kurį laiką nebendravo.

Ikiteisminį tyrimą pradėjo Varėnos policija, o jį perduoti Alytaus apskrities policijos komisariatui nuspręsta antradienio rytą, pasitarus su vyriausiuoju prokuroru.

„Vyriausiojo prokuroro buvo toks sprendimas, kad perduoti į Alytų“, – sakė A.Jurgelevičius.

Jis sakė su policijoje dirbančiu įtariamojo broliu kalbėjęsis apie šį įvykį, tačiau viešai asmeninių detalių komentuoti sakė negalintis, nes „tai yra pakankamai jautru ir skaudu“.

Komentarai

komentarai(-ų)