Varsiečių laukia pirmasis šio sezono egzaminas

Varsiečiai pergalingai grįžo į LRL kovas šiais metais. Praėjusį savaitgalį alytiškiai rezultatu 43:27 laimėjo prieš svečius iš Šiaulių. Šiame susitikime daugiausia įvarčių (7) Alytaus „Varsa-Stronglasas“ gretose pelnė Simonas Babarskas.

Simonas Babarskas

Apie įvykusias varžybas bei laukiantį pirmąjį šio sezono egzaminą – LRF taurės ketvirtfinalį su principiniu priešininku Klaipėdos „Dragūnu“ – „Sporto klubo“ laidoje kalbėjomės su pačiu Simonu Babarsku.

Nelygios komandų jėgos pradėjo ryškėti jau pirmojo kėlinio viduryje, kai dzūkai atitolo saugesne 4-5 įvarčių persvara ir visą likusį laiką bandė ją išlaikyti (9:4, 11:7, 15:9). Paskutinėmis kėlinio minutėmis alytiškiai surengė dvi sėkmingas 3:0 atkarpas ir užbaigė pirmąjį kėlinį rezultatu  22:10.

Antrasis kėlinys šiauliečiams taip pat buvo sunkus. Komandas didžiają jo dalį skyrė dvigubas rezultatas (22:11, 30:15, 36:18). Paskutinėmis rungtynių minutėmis svečiai dar bandė mažinti skirtumą, tačiau jis buvo per didelis. Rungtynes rezultatu 43:27 laimėjo Alytaus „Varsa-Stronglasas“

„Reikia visus pasveikinti, kad vis dėlto galime grįžti ir judėti. Ši pertrauka mūsų komandai, akivaizdu, tikrai ne į naudą išėjo. Tiek fiziškai, tiek techniškai apie rimtesnes rungtynes ar bendrą lygį kalbėti dar per anksti. Čempionato realybė kitokia, nei mes norėtume. Tikimės laimėti prieš uteniškius, o su Panevėžiu turėtume turėti po lygiai taškų, tačiau jų įvarčių santykis geresnis. Tačiau ir tam reikės įdėti daug darbo“, – apie rungtynių eigą ir čempionato planus atviravo Šiaulių „Dubysos“ treneris Aurimas Balčiūnas.

„Šios rungtynės – gera repeticija prieš artėjančias LRF taurės rungtynes prieš Klaipėdos „Dragūną“. Judame link to, kad žaidimas susistyguotų iki tų rungtynių. Pradėjome žaisti patyrusiais žaidėjais, o kai žaidimą pakreipėme sau reikalinga linkme, galėjome paleisti į aikštę jaunuosius žaidėjus“, – sakė Alytaus „Varsos-Stronglaso“ treneris Eugenijus Gimbutas.

Alytaus „Varsa-Stronglasas“: Simonas Babarskas – 7, Tautvydas Petrušauskas ir Žygimantas Micevičius – po 5, Rokas Lastauskas, Edvinas Grėbliūnas ir Karolis Jankauskas – 4, Gintautas Adamkevičius, Vilius Juozaitis  ir Gabrielius Civinskas – 3, Remigijus Čepulis ir Erikas Pūkas – po 2., Eimantas Tumasonis – 1.

Šiaulių „SC Dubysa“: Rokas Lesčinskas – 13, Tomas Baliutavičius – 6, Donatas Stripeika – 3, Timonas Bložė – 2, Gedvinas Jocas, Aivaras Budrys ir Justas Mielenis – po 1.

LRF taurė – paskutinis Lietuvos rankinio trofėjus, kurio vis dar nepavyksta iškovoti Alytaus RK VARSA komandoms.

Šiemet sukaks 10 metų, kai varsiečiai pelnė pirmąjį aukščiausios Lietuvos rankinio lygos (LRL) medalį ir tai buvo bronza (2011 m.). Per pastarąjį dešimtmetį LRL bronza buvo laimėta iš viso 3 kartus – dar ir 2014 m., taip pat 2019 metais, o dėl pandemijos nebaigtame čempionate vėl buvo finišuota trečioje vietoje (2020 m.). LRL sidabrą per šį dešimtmetį Alytus iškovojo 3 kartus: 2013, 2015 ir 2017 metais. Kol kas pagrindiniai varsiečių trofėjai – LRL auksas ir Lietuvos rankinio supertaurė – buvo pasiekti po kartą (abu – 2016 m.)

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir visos naujienos atkeliaus į Jūsų pašto dėžutę! – https://mailchi.mp/1ffc7e127383/fm99-naujienlaiskis

Komentarai

komentarai(-ų)