Ar Alytaus miesto švietimo įstaigų tinklo pertvarka bus atšaukta?

Šiandien vykstančiame Alytaus miesto tarybos posėdyje tarybos narių pateikti penki sprendimai, atšaukiantys vasario mėnesį patvirtintą švietimo įstaigų tinklo pertvarką. Kadangi surinktas pakankamas kiekis tarybos narių parašų, kad pertvarka būtų atšaukta, tikėtina, kad taip ir įvyks.
 
Tai patvirtina ir daug kam netikėtas Alytaus mero Nerijaus Cesiulio pareiškimas, kaip  visada feisbuko paskyroje, kad jis jau dabar palaikys pertvarkos atšaukimą.
Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas dar prieš pusmetį radijo stoties FM99 eteryje kalbėjo:
 
 
„Kaip yra ir viešai skelbta, gerbiamas Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, kviesdamas mane sugrįžt dirbti į šitas pareigas iš Lazdijų rajono savivaldybės, administracijos, kėlė pagrindinį uždavinį, kad būtų sutvarkytas taip kaip reikia Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų tinklas ir man tai yra pagrindinis uždavinys iškeltas ir aš galiu pasakyti, kad dėsiu visas jėgas, kad mūsų mero pasitikėjimą pateisinčiau, ir mūsų miesto bendruomenės pasitikėjimą pateisinčiau…“, – kalbėjo Vytuolis Valūnas.
 
 
Tačiau vakarykštis mero pareiškimas ne tik jį, bet ir dar likusius buvusios daugumos kolegas – socialdemokratų bei konservatorių frakcijas, liberalų Nijolę Makštutienę pastatė į nepavydėtiną situaciją – jie dar šią savaitę gynė pertvarką komitetuose, tačiau mero antausis, tikėtina, ir juos paskatins keisti nuomonę.
 
Susiję:

 

Komentarai

komentarai(-ų)